Denk je mee? Zaterdag om 10 uur!

Een van de belangrijkste onderwerpen binnen onze vereniging op dit moment is (jeugd)ledenwerving. Dit omdat ons ledenaantal is afgenomen van 230 in 2011 met 18 jeugdteams, tot 170 leden in 2020 met 8 jeugdteams. 

Denkt u/jij met ons mee, hoe we dit kunnen veranderen?

Dit gaan we zaterdag in de SDO-kantine doen om 10 uur, samen met leden, ouders en andere betrokkenen. Geertjan Aleven, is ouder en actie-onderzoeker bij SDO/BlijWerkt en heeft deze ochtend mede georganiseerd. Graag willen met iedereen creatief aan de slag om samen tot een goede opzet voor (jeugd) ledenwerving te komen. Of is het juist belangrijk dat het breder is dan werving? Om dat te bepalen is ook uw mening belangrijk! 

Jeugdleden zijn ook van harte welkom. 

Denkt u/jij met ons mee? De koffie en limonade staat klaar!

Waar? SDO Kantine
Wanneer? Zaterdag 18 januari om 10 uur
Einde? 11:00 / 11:30 uur. 

Hartelijk groet,

Geertjan Aleven, korfbal ouder en actie-onderzoeker. 
Nander de Wit, voorzitter, 

Voor meer informatie over Geertjan zijn actie onderzoek bij SDO, zie: 

Een van de belangrijkste onderwerpen binnen onze vereniging op dit moment is (jeugd)ledenwerving. Dit omdat ons ledenaantal is afgenomen van 230 in 2011 met 18 jeugdteams, tot 170 leden in 2020 met 8 jeugdteams. 

Denkt u/jij met ons mee, hoe we dit kunnen veranderen?

Dit gaan we zaterdag in de SDO-kantine doen om 10 uur, samen met leden, ouders en andere betrokkenen. Geertjan Aleven, is ouder en actie-onderzoeker bij SDO/BlijWerkt en heeft deze ochtend mede georganiseerd. Graag willen met iedereen creatief aan de slag om samen tot een goede opzet voor (jeugd) ledenwerving te komen. Moet het bijvoorbeeld alleen over werving gaan of misschien breder? Om dat te bepalen is ook uw mening belangrijk! 

Jeugdleden zijn ook van harte welkom. 

Denkt u/jij met ons mee? De koffie en limonade staat klaar!

Waar? SDO Kantine
Hoe laat?: 10 uur
Einde?: 11:00/ 11:30 uur. 

Geertjan Aleven, korfbalouder en actie-onderzoeker.
Nander de Wit, voorzitter, en

Voor meer informatie over Geertjan zijn actie onderzoek bij SDO, zie: http://www.sdokamerik.nl/2019/12/29/actieonderzoek-bij-sdo-blijwerkt/